مایساگشتمایساگشت

ثبت نام در مایساگشت

قبلا ثبت نام کرده اید؟

مایساگشتمایساگشت

ورود به پروفایل کاربری

آیا عضو سایت نیستید؟

SOHO HOUSE ISTANBUL

SOHO HOUSE ISTANBUL

هتل سوهو هاوس استانبول، در منطقه بی اغلو، با سه ساختمان مجزا شامل وزارت دارایی و ساختمان مکمل آن، یک ساختمان جدید نما شیشه، و ساختمان کاخ کورپی برای اعضای کلوپ قرن 19 امی، می باشد. در حیاط و باغ آن، رستوران هتل قرار گرفته است و حمام آبگرم کوشد، یک باشگاه و یک حمام سنتی ترکی دارد.

همه 87 اتاق های هتل سوهوهاوس استانبول با معماری داخلی به سبک معاصر و به زیبایی تزئین شده و تخت هایی در سایز بسیار بزرگ با ملافه هایی از جنس پنبه مصری، تلویزیون صفحه تخت، اسپیکر های برند مارشال، مینی بار، امکانات چای و قهوه با بیسکوییت های خانگی، و اینترنت وای فای نامحدود دارند. حمام های خصوصی با دوش هایی به شکل باران جنگلی و با محصولات بهداشتی برند کوشد، سکوهایی برای نشستن، وان حمام، فضای نشیمن با گلیم های آناتولی، در اتاق ها قرار داده شده است. این اتاق ها در دو ساختمان شیشه ای و ساختمان مکمل قرار گرفته اند با این حال تنها اتاق های ساختمان شیشه ای، دارای تراس می باشند.

رستوران کوکونی، یک رستوران کلاسیک مد روز ایتالیایی است که از یک شنبه تا سه شنبه، شام سرو میکند. این رستوران برگرفته از شعبه اش در شهر ونیز، پاستا، غذاهای دریایی، و خوراکی های کوچک ایتالیایی را که در خود رستوران تهیه می شوند، با غذاهایی از شمال ایتالیا سرو میکند. در داخل رستوران و همچنین در میان درختان باغ زیتون، میزهای غذاخوری چیده شده است. صبحانه تنها در روز یکشنبه سرو می شود. شما برای صرف صبحانه بین المللی در باقی روزهای هفته باید به سراغ بار آلیس  در هتل بروید.

از خدمات با کلاس هتل می توان به خدمات اتاق 24 ساعته، اینترنت وای فای رایگان در همه اتاق ها، نگهبانی 24 ساعته، نظافت روزانه، و خدمات تاکسی اشاره کرد. از امکانات تفریحی هتل میتوان باشگاه تناسب اندام، سونا، حمام آبگرم، ماساژ و باغ را نام برد.در هتل سوهو هاوس استانبول، منتظر لحظاتی پر از لذت و آرامش باشید.

در صورتی که نیاز به کسب اطلاعات بیشتر در خصوص هتل سوهو هاوس استانبول و یا رزرو سایر هتل های 5 ستاره استانبول با ما در تماس باشید.

021-26645620   مایسا گشت
مشاهده مسير SOHO HOUSE ISTANBUL تا جاذبه های دیگر گردشگری استانبول بر روی نقشه :

نقطه شروع حرکت SOHO HOUSE ISTANBUL ، مقصد :